20 maja 2018

Poznaj malca, który skradł serce Prażan.


W praskim ogrodzie zoologicznym na świat przyszedł mrównik. Zwierzak od razu stał się ulubieńcem zwiedzających. Jego narodzony rozeszły się szerokim echem w całych Czechach. Nie tylko mieszkańcy stolicy, ale i pozostałych miast tłumnie ruszyli do ZOO, by zobaczyć zwierzaka. Prawda, że fajny?

Czeskie ogrody zoologiczne cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców tego 10 milionowego Państwa i nie tylko. Chętnie odwiedzają je Polacy, Słowacy, czy Niemcy. Nasi południowi sąsiedzi kochają zwierzęta, dlatego tak licznie chodzą do ZOO. Warto dodać, że tamtejsze placówki są atrakcyjne i przedstawiają sporo gatunków zwierząt, których w Polsce nie zobaczymy, albo jest ich mało. Sami mieliśmy okazję zobaczyć już 4 ogrody zoologiczne w tym kraju i trzema jesteśmy zachwyceni. Praskie, Ostrawskie i Zlińskie ZOO od samego początku skradły nasze serca. Niestety zawiedzeni jesteśmy placówką w Ołomuńcu. Tutaj przydałby się zoologiczne rewolucje. Zdjęcia znajdziecie w naszych galeriach na Fani ZOO i Inna Forma Rozrywki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszamy do ZOO pod Kielcami

Zapraszamy do ZOO pod Kielcami
Prawie 100 gatunków zwierząt, tereny reekraacyjne, gatunki zagrożone wyginięciem, 23 ha pięknego parku, sala bankietowa. Musisz to zobaczyć.